Koninklijk Conservatorium Brussel
Openlesdagen 2019






Ik wil graag volgende lessen bijwonen:
I'ld like to attend the following courses:

en zou graag ook voorspelen - and would like to play. (In de mate van het mogelijke proberen we dit te organiseren i.s.m. de betrokken docenten. Hij of zij neemt contact op met jou. - As far as possible we try to organise this with the faculty members. He or she will contact you.)

barokhobo: Marcel Ponseele - dinsdag 03/03: 9:00 - 17:00 Lokaal: KZ 269
blokfluit: Bart Coen - maandag 02/03: 9:00 - 15:30 Lokaal: KZ 263
gamba: Philippe Pierlot - donderdag 05/03: 9:00 - 18:00 Lokaal: KZ 263
klavecimbel & kamermuziek HIPP: Bart Naessens - maandag 02/03: 10:00 - 17:00 Lokaal: KZ 169
klavecimbel & kamermuziek HIPP: Bart Naessens - dinsdag 03/03: 10:00 - 13:30 Lokaal: KZ 260
klavecimbel & kamermuziek HIPP: Herman Stinders - maandag 02/03: 10:30 - 16:30 Lokaal: KZ 167
klavecimbel & kamermuziek HIPP: Herman Stinders - woensdag 04/03: 10:30 - 16:00 - tempel
traverso: Frank Theuns - dinsdag 03/03: 10:00 - 18:00 Lokaal: KZ 166
traverso: Frank Theuns - donderdag 05/03: 10:00 - 18:00 Lokaal: KZ 166
JAZZ: arrangement: Lode Mertens - donderdag 05/03: 10:00 - 15:00 Lokaal: KZ 242
JAZZ: Contrabas: Bart De Nolf - woensdag 04/03: 10:00 - 17:00 Lokaal: KZ 240
JAZZ: Contrabas: Bart De Nolf - donderdag 05/03: 10:00 - 17:00 Lokaal: KZ 240
JAZZ: Contrabas: Christophe Wallemme - maandag 02/03: 12:30 - 18:30 Lokaal: KZ 240
JAZZ: drums: Lionel Beuvens - woensdag 04/03: 11:00 - 13:00 Lokaal: KZ 342
JAZZ: drums: Pieter Bast - donderdag 05/03: 9:00 - 19:00 Lokaal: KZ 342
JAZZ: elek.gitaar: Peter Hertmans - vrijdag 06/03: 9:00 - 16:00 Lokaal: KZ 341
JAZZ: gitaar: Fabien Degryse - maandag 02/03: 10:00 - 17:00 Lokaal: KZ 141
JAZZ: gitaar: Fabien Degryse - dinsdag 03/03: 14:00 - 18:00 Lokaal: KZ 240
JAZZ: houtblazers / viool / saxofoon: John Ruocco - maandag 02/03: 12:00 - 19:00 - 271
JAZZ: Piano: Diederik Wissels - dinsdag 03/03: 11:00 - 19:00 Lokaal: KZ 170
JAZZ: Piano: Diederik Wissels - woensdag 04/03: 11:00 - 16:00 Lokaal: KZ 170
JAZZ: ritmiek / piano: Peter Van Marle - woensdag 04/03: 8:00 - 21:00 Lokaal: KZ 141
JAZZ: ritmiek / piano: Peter Van Marle - donderdag 05/03: 8:00 - 20:00 Lokaal: KZ 141
JAZZ: Sax: Jeroen Van Herzeele - maandag 02/03: 11:00 - 19:00 Lokaal: KZ 340
JAZZ: Sax: Jeroen Van Herzeele - dinsdag 03/03: 11:00 - 18:00 Lokaal: KZ 340
JAZZ: Trombone: Peter Delannoye - dinsdag 03/03: 10:00 - 13:00 Lokaal: KZ 242
JAZZ: Trompet: Thomas Mayade - dinsdag 03/03: 14:00 - 20:00 Lokaal: KZ 242
JAZZ: Zang: David Linx - maandag 02/03: 11:00 - 19:00 Lokaal: KZ 256
JAZZ: Zang: David Linx - dinsdag 03/03: 11:00 - 19:30 Lokaal: KZ 256
Latin Percussion: Martin Gort - donderdag 05/03: 10:00 - 19:00 Lokaal: KZ 340
JAZZ: AMV: Kurt Budé - dinsdag 03/03: 10:00 - 13:00 Lokaal: KZ 143
JAZZ: AMV: Kurt Budé - woensdag 04/03: 9:00 - 13:00 Lokaal: KZ 143
JAZZ: AMV: Kurt Budé - donderdag 05/03: 10:00 - 13:00 Lokaal: KZ 143
JAZZ: AMV: Kurt Budé - vrijdag 06/03: 10:00 - 12:00 Lokaal: KZ 143
: - donderdag 05/03: 9:30 - 17:00 Lokaal: KZ 940
altviool: Paul De Clerck - dinsdag 03/03: 9:30 - 15:00 Lokaal: KZ 171
altviool: Paul De Clerck - donderdag 05/03: 9:30 - 15:00 Lokaal: KZ 171
altviool: Tony Nys - maandag 02/03: 9:30 - 14:00 - M1.6
altviool: Tony Nys - donderdag 05/03: 9:30 - 14:00 - M1.6
altviool: Tony Nys - vrijdag 06/03: 9:30 - 14:00 - M1.6
cello: Jeroen Reuling - donderdag 05/03: 10:00 - 18:00 Lokaal: KZ 156
cello: Jeroen Reuling - vrijdag 06/03: 10:00 - 18:00 Lokaal: KZ 156
Cello: Olsi Leka - maandag 02/03: 13:30 - 19:30 Lokaal: KZ 050
cello / kamermuziek: Viviane Spanoghe - maandag 02/03: 11:00 - 19:00 Lokaal: Reg. A112
cello / kamermuziek: Viviane Spanoghe - vrijdag 06/03: 11:00 - 19:00 Lokaal: Reg. A112
coaching voor zangers: Jan Vande Weghe - woensdag 04/03: 10:00 - 14:00 KZ 154
coaching voor zangers: Jan Vande Weghe - donderdag 05/03: 10:00 - 14:00 KZ 272
coaching voor zangers: Jan Vande Weghe - vrijdag 06/03: 10:00 - 14:00 KZ 154
compositie: Peter Swinnen - maandag 02/03: 10:00 - 17:00 Lokaal: Reg. A103
compositie & aanverwanten: Jurgen De Pillecyn - donderdag 05/03: 10:00 - 13:00 Lokaal: KZ 173
compositie & aanverwanten: Jurgen De Pillecyn - vrijdag 06/03: 10:00 - 17:00 Lokaal: KZ 173
contrabas: Koenraad Hofman - woensdag 04/03: 9:00 - 17:00 Lokaal: KZ 253
fagot: Alain Cremers - maandag 02/03: 10:00 - 16:00 Lokaal: Reg. A107
fluit: Carlos Bruneel - maandag 02/03: 10:00 - 18:00 Lokaal: Reg. A209
fluit: Carlos Bruneel - woensdag 04/03: 10:00 - 18:00 Lokaal: Reg. A209
gitaar: Goni Antigoni - maandag 02/03: 13:00 - 21:00 Lokaal: KZ 267
gitaar: Goni Antigoni - dinsdag 03/03: 13:00 - 21:00 Lokaal: KZ 267
gitaar: Goni Antigoni - donderdag 05/03: 13:00 - 21:00 Lokaal: KZ 267
hafabradirectie: Yves Segers - maandag 02/03: 14:00 - 21:00 - 272
hafabradirectie: Yves Segers - vrijdag 06/03: 13:30 - 20:30 - 272
harmonie: An Kuppens - woensdag 04/03: 14:00 - 18:00 Lokaal: Reg. A102
harmonie: An Kuppens - donderdag 05/03: 12:30 - 17:30 Lokaal: Reg. A102
harmonie: An Kuppens - vrijdag 06/03: 13:00 - 18:00 Lokaal: Reg. A102
harmonie & contrapunt & fuga: Kristin De Smedt - dinsdag 03/03: 13:30 - 18:00 Lokaal: Reg. A103
harmonie & contrapunt & fuga: Kristin De Smedt - woensdag 04/03: 13:30 - 18:00 Lokaal: Reg. A103
harmonie & contrapunt & fuga: Kristin De Smedt - vrijdag 06/03: 13:30 - 18:00 Lokaal: Reg. A103
hobo: Karel Schoofs - maandag 02/03: 9:00 - 19:00 Lokaal: KZ 269
hoorn: Luc Bergé - maandag 02/03: 10:00 - 17:00 Lokaal: Reg. A05
hoorn: Luc Bergé - donderdag 05/03: 10:00 - 17:00 Lokaal: Reg. A05
instrumentenbegeleiding: Anne Op de Beeck - maandag 02/03: 9:30 - 17:30 Lokaal: Reg. A013
instrumentenbegeleiding: Anne Op de Beeck - dinsdag 03/03: 9:30 - 13:00 Lokaal: Reg. A013
kamermuziek: Dieltjens Thomas - donderdag 05/03: 9:00 - 17:00 Lokaal: KZ 140
kamermuziek: Eric Robberecht - maandag 02/03: 14:00 - 20:00 Lokaal: KZ 041
kamermuziek: Etienne Siebens - maandag 02/03: 13:00 - 19:00 Lokaal: KZ 040
kamermuziek: Etienne Siebens - dinsdag 03/03: 13:00 - 20:00 Lokaal: Reg. A013
klarinet: Benjamin Dieltjens - maandag 02/03: 9:00 - 16:30 Lokaal: Reg. A214
klarinet: Benjamin Dieltjens - vrijdag 06/03: 9:00 - 16:30 Lokaal: Reg. A214
leidbegeleiding: Inge Spinette - woensdag 04/03: 14:00 - 18:00 Lokaal: KZ 150
leidbegeleiding: Inge Spinette - vrijdag 06/03: 10:00 - 19:00 Lokaal: KZ 155
live electronics: Benjamin Van Esser - dinsdag 03/03: 9:30 - 13:00 Lokaal: KZ 940
live electronics: Peter Swinnen - vrijdag 06/03: 10:00 - 18:00 Lokaal: KZ 940
orkestdirectie: Bart Bouckaert - maandag 02/03: 10:00 - 21:00 Lokaal: KZ 356
orkestdirectie: Bart Bouckaert - dinsdag 03/03: 10:00 - 21:00 Lokaal: KZ 356
orkestdirectie: Bart Bouckaert - woensdag 04/03: 10:00 - 21:00 Lokaal: KZ 356
orkestdirectie: Bart Bouckaert - donderdag 05/03: 10:00 - 21:00 Lokaal: KZ 356
orkestdirectie: Bart Bouckaert - vrijdag 06/03: 10:00 - 21:00 Lokaal: KZ 356
Percussie: Bart Quartier - maandag 02/03: 9:30 - 18:00 - perc.klassen
Percussie: Bart Quartier - dinsdag 03/03: 10:00 - 13:00 - perc.klassen
Percussie: Gert François - maandag 02/03: 9:30 - 13:30 - perc.klassen
Percussie: Gert François - woensdag 04/03: 14:00 - 20:00 - perc.klassen
Percussie: Gert François - donderdag 05/03: 15:00 - 20:00 - perc.klassen
piano: Aleksandar Madzar - woensdag 04/03: 8:00 - 20:00 Lokaal: KZ 155
piano: Aleksandar Madzar - donderdag 05/03: 8:00 - 14:00 Lokaal: KZ 155
piano: Boyan Vodenitcharov - dinsdag 03/03: 14:00 - 21:00 Lokaal: KZ 155
piano: Boyan Vodenitcharov - donderdag 05/03: 14:00 - 21:00 Lokaal: KZ 155
piano: Daniël Blumenthal - donderdag 05/03: 08:00 - 12:00 Lokaal te bepalen
piano: Jan Michiels - dinsdag 03/03: 14:00 - 21:00  Lokaal: KZ 153
piano: Jan Michiels - woensdag 04/03: 14:00 - 21:00  Lokaal: KZ 153
piano: Jan Michiels - donderdag 05/03: 14:00 - 21:00  Lokaal: KZ 153
piano: Piet Kuijken - donderdag 05/03: 10:00 - 14:00 Lokaal: KZ 150
piano: Piet Kuijken - donderdag 05/03: 14:00 - 16:00 Lokaal: KZ 165
piano: Piet Kuijken - donderdag 05/03: 16:00 - 18:00 Lokaal: KZ 150
piano: Piet Kuijken - vrijdag 06/03: 16:00 - 18:00 Lokaal: KZ 150
piano (assistent): Hans Ryckelinck - dinsdag 03/03: 9:30 - 19:30 Lokaal: Reg. A108
saxofoon: Simon Diricq - maandag 02/03: 10:00 - 16:00 Lokaal: Reg. A102
saxofoon: Simon Diricq - dinsdag 03/03: 10:00 - 16:00 Lokaal: Reg. A04
saxofoon: Simon Diricq - vrijdag 06/03: 8:00 - 16:00 Lokaal: Reg. A04
trombone: Bart Van Nieuwenhuyze - dinsdag 03/03: 16:00 - 21:30 Lokaal: KZ 040
trompet: Manu Mellaerts - maandag 02/03: 10:00 - 18:00 Lokaal: Reg. A04
trompet: Manu Mellaerts - woensdag 04/03: 13:00 - 18:00 Lokaal: Reg. A04
trompet: Rudy Moercant - maandag 02/03: 12:00 - 19:00 - M04
tuba: Stephan Vanaenrode - maandag 02/03: 9:30 - 13:30 - M04
viool: Valeri Oistrakh - maandag 02/03: 17:00 - 21:00 Lokaal: KZ 154
viool: Yossif Ivanov - maandag 02/03: 14:00 - 19:00 - M1.6
viool: Yossif Ivanov - dinsdag 03/03: 14:00 - 19:00 - M1.6
viool: Yuzuko Horigome - woensdag 04/03: 9:30 - 19:00 Lokaal: Reg. A013
viool: Yuzuko Horigome - donderdag 05/03: 9:30 - 14:00 Lokaal: Reg. A013
viool: Zygmund Kowalski - maandag 02/03: 11:00 - 19:00 Lokaal: KZ 264
viool: Zygmund Kowalski - woensdag 04/03: 11:00 - 19:00 Lokaal: KZ 264
viool: Zygmund Kowalski - vrijdag 06/03: 11:00 - 16:00 Lokaal: KZ 264
zang: Lena Lootens - dinsdag 03/03: 10:00 - 19:00 Lokaal: KZ 154
zang: Lena Lootens - donderdag 05/03: 10:00 - 19:00 Lokaal: KZ 154
zang: Valérie Guillorit - donderdag 05/03: 10:00 - 18:30 Lokaal: KZ 050
zang: Yves Sotin - woensdag 04/03: 12:30 - 17:30 Lokaal: Reg. A05
AMV: gehoor & theorie: Bart Buyle - dinsdag 03/03: 16:00 - Lokaal KZ 071
AMV: ritmiek & intonatie: Rudy Vandercruyssen - maandag 02/03: 10:00 - 13:00   Lokaal: KZ 071
harmonie & omringingsvakken: Wouter Lenaerts - woensdag 04/03: 9:30 - 17:00 Lokaal: KZ 256
harmonie & omringingsvakken: Wouter Lenaerts - donderdag 05/03: 9:30 - 17:00 Lokaal: KZ 256
harmonie & omringingsvakken: Wouter Lenaerts - vrijdag 06/03: 9:30 - 17:00 Lokaal: KZ 256
harmonie, contrapunt, fuga: Jan D'Haene - maandag 02/03: 14:00 - 18:00 Lokaal: KZ 365
harmonie, contrapunt, fuga: Jan D'Haene - donderdag 05/03: 14:00 - 18:00 Lokaal: KZ 365
zang: Dinah Bryant - donderdag 05/03: 13:00 - 17:00 Lokaal: Reg. A04